Jasełka

Święta Bożego Narodzenia już niebawem. Jest to doskonały moment do zatrzymania się choć na chwilę i zrobienia porządku wokół siebie – nie tylko w mieszkaniu, ale przede wszystkim w swoim życiu, w relacjach z innymi ludźmi. Przypomnieli nam o tym nasi uczniowie podczas jednego z trzech przedstawień jasełkowych, które zostały wystawione w naszej szkole. Podkreślili jak cenna jest umiejętność słuchania oraz wrażliwość na potrzeby innych ludzi. Na scenie mogliśmy podziwiać wspaniałych aktorów z kl. 6d i 8e. Niejednokrotnie zostawali po lekcjach żeby przygotować się do swoich ról, przełamać słabości, opanować śmiech. Była to dla nich ciężka praca, ale też niezapomniana przygoda. W klimat świąt wprowadziły nas swoimi pięknymi głosami Marta i Ewelina z kl 7a śpiewając wdzięczne pastorałki oraz Lena z kl 7a i Antek z kl 6d, którzy dołączyli do śpiewających aktorów. Szczególnego charakteru naszym jasełkom dodała Nina – kojąc zmysły dźwiękami saksofonu. P. Ewie Ocieczek, która zatroszczyła się o akompaniament i wszystkim występującym pięknie dziękuję! Niech te Święta będą dla Was pełne miłości pokoju i radości!

Anna Mulańska