Bal karnawałowo- walentynkowy klas 1-3

🎊🎉👑👸🏻👮🏻👘🎼🎭💃🏻🎉🎊
Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, 14 lutego, w klasach 1-3.
W sali gimnastycznej pojawiły się niezwykłe postacie. Dzieci i wychowawczynie przebrane były za bohaterów znanych bajek czy filmów. Można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Żółwie Ninja, Batmanów…Nie sposób zliczyć i wymienić ich wszystkich. Podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości.
Kolejny bal już za rok.