SP 21 SZKOŁĄ MISTRZÓW

30 maja w Kuratorium Oświaty w Olsztynie, odbyła się Gala laureatów konkursów przedmiotowych. Podczas spotkania zostały zaprezentowane szkoły podstawowe i gimnazja z największą liczbą laureatów. Nasza szkoła, jako pierwsza otworzyła “złotą dziesiątkę” – mamy łącznie wyróżnionych 52 uczniów, z tytułem laureata- 19 oraz finalisty- 33.
List gratulacyjny z rąk Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Nowackiego odebrała pani Dyrektor Katarzyna Rachfał. W spotkaniu wzięli udział uczniowie posiadający co najmniej 3 tytuły laureata tj. Kacper Frąszczak, Nina Czarnecka oraz nauczycielka matematyki p. Agnieszka Leśniewska, dzięki przygotowaniom której tytuł laureata otrzymało 4 uczniów.
Bardzo cieszymy się z sukcesu i jeszcze raz serdecznie gratulujemy uczniom i rodzicom!!!