Dziękujemy!!!

Od 11 do 18 grudnia w naszej szkole trwała akcja na rzecz podopiecznych elbląskiego hospicjum oraz emerytów i rencistów ze Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Elblągu . Od środy do piątku na uczniów czekał słodki bufet, a od 16 grudnia – zabawa matematyczna i sprzedaż sianka pod wigilijny obrus . Akcję wspaniale wspierali rodzice i uczniowie przygotowując słodkości i przekazując niespodzianki na zabawę matematyczną.
Dzięki wielkim sercom, udało się zebrać 636, 77zł. 19 grudnia pieniądze, pieluchy i własnoręcznie wykonane kartki zostały przekazane Pani Dyrektor elbląskiego hospicjum, a dziś przekazaliśmy dary dla emerytów i rencistów.
Brawa i podziękowania należą się  wszystkim, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny. Kolejny raz nasi uczniowie, rodzice oraz nauczyciele pokazali, że serca mają ogromne. Dziękujemy

Sekcja charytatywna i wolontariatu SU