Walentynki klas 1-3

Piątek 14 lutego upłynął w naszej szkole w kolorze czerwieni oraz atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji WALENTYNEK, przypadających właśnie tego dnia. Dla klas I-III zorganizowano pocztę walentynkową. Wcześniej do specjalnie oznaczonych pudełek uczniowie wrzucali kartki, listy, serduszka dla swoich sympatii, koleżanek lub kolegów a nawet nauczycieli. Następnie walentynkowi listonosze odpowiednio posegregowali pocztę i rozdali wszystkim adresatom. Pracy mieli sporo, o czym możecie się przekonać oglądając poniższą fotorelację. Odbył się konkurs na najliczniej przebraną klasę na czerwono, który wygrała 1a. Podczas przerw na korytarzu puszczano muzykę, można było tańczyć oraz zadedykować piosenkę wybranej osobie.