Hello Britain!

W szóstej edycji naszego Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii pt. “Hello Britain” uczniowie klas VI zmagali się z różnorodnymi zadaniami sprawdzającymi ich wiedzę na temat państw Zjednoczonego Królestwa. Mimo niesprzyjających warunków w konkursie wzięły udział dwuosobowe drużyny z 6 szkół z Elbląga i okolic tj. :SP Gronowo Górne, SP 16, SP 18, SP 19, SP 25 oraz SP 21.Ostatecznie po wyrównanej i zaciętej walce oraz dogrywce: I miejsce ex aequo zdobyły dwie szkoły SP18 i SP21. III miejsce zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gronowie Górnym.Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom oraz Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 21 w Elblągu za wsparcie. Leonardo School ufundowało półroczny kurs języka angielskiego w swojej szkole w Elblągu. Plecaki oraz trzymiesięczne kursy językowe zasponsorowała szkoła językowa ProfiLingua w Elblągu. Dodatkowo, zdobywcy miejsc I i III będą mogli uczcić sukces przy wspólnej pizzy lub zjeść pysznego hamburgera wykorzystując bony do zaprzyjaźnionych restauracji Amore Mio, Ciao Bella oraz Villa Piękny Widok. Uczestnicy otrzymali też mnóstwo gadżetów, m.in. książki językowe ufundowane przez wydawnictwo Pearson, a także londyńskie pudełeczka- budki telefoniczne, pendrive’y i słuchawki.Gratulujemy zwycięzcom! Trzymajcie się ciepło👍👏👍 See you next year!!!