Gratulacje!Wręczono nagrody w Międzyszkolnym Konkursie ,,Deutschland ist sehenswert”

Uczennice naszej szkoły -Helena Kubera (klasa 8d), Amelia Aniszewska (klasa 8c) oraz Viktoria Shmalko (klasa 7f) zwyciężyły w Międzyszkolnym konkursie plastyczno – technicznym z języka niemieckiego ,,Deutschland ist sehenswert” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16.

Helena, za swoją pracę plastyczną przedstawiającą Zamek Neuschwanstein , zajęła I miejsce (nauczyciel Justyna Polakowska -Zoła).

Amelia- za prezentację multimedialną o Bramie Brandenburskiej- II miejsce (nauczyciel – Justyna Polakowska – Zoła).

Viktoria otrzymała wyróżnienie również w kategorii prezentacji multimedialnej (nauczyciel – Lena Babecka) .

Dziewczętom jeszcze raz gratulujemy.

Dziękujemy szkole nr 16 za zaproszenie do konkursu.

Nauczyciele j. niemieckiego