Nauczyciele

 
 
  • Anna Góralczyk – kl. IA- edukacja wczesnoszkolna
  • Anna Piotrowska – kl. IB- edukacja wczesnoszkolna
  • Małgorzata Wiśniewska – kl. IC- edukacja wczesnoszkolna
  • Anna Czerwińska – kl. IIA- edukacja wczesnoszkolna
  • Monika Dwojakowska – kl. IIB – edukacja wczesnoszkolna
  • Wanda Katarzyna Pytlarczyk – kl. IIC – edukacja wczesnoszkolna
  • Wioletta Firlej – kl. IIIA – edukacja wczesnoszkolna
  • Edyta Migdalska – kl. IIIB – edukacja wczesnoszkolna
  • Bożena Foreńska – kl. IIIC – edukacja wczesnoszkolna
  • Urszula Ciarkowska – kl. IIID – edukacja wczesnoszkolna
  • Joanna Fedyna – kl. IIIE – edukacja wczesnoszkolna
  • Anna Najmeg Sokołowska - kl. IIIf- edukacja wczesnoszkolna
  • Małgorzata Głowacka – kl. IIIG – edukacja wczesnoszkolna
  • Krystyna Wiśniewska – język polski
  • Beata Witkowska – język polski
  • Barbara Warmińska – język polski
  • Anna Romanowska – język polski
  • Małgorzata Dejewska – język angielski
  • Elżbieta Szemioto-Jasińska – język angielski
  • Karolina Woźniakowska – język angielski
  • Justyna Polakowska-Zoła – język niemiecki, biblioteka
  • Lena Babecka- język niemiecki
  • Dorota Kujawa-Weinke -język polski, biblioteka
  • Edyta Firlej – matematyka, WDŻ
  • Magdalena Kulesza – matematyka
  • Małgorzata Styś-Komorska – matematyka
  • Agnieszka Leśniewska – matematyka
  • Monika Milan – historia, język polski
  • Marta Marchlewska - historia
  • Agnieszka Kuzko  - przyroda
  • Joanna Belewicz – przyroda
  • Anna Krakowska – technika
  • Katarzyna Borkowska-Tomasik – zajęcia komputerowe, informatyka
  • Dorota Gusowska – plastyka
  • Ewa Ocieczek – muzyka, plastyka
  • Anna Mulańska – religia
  • Agnieszka Juźwik Banaszewska – religia
  • Ewa Fedorczyk – religia
  • Elżbieta Bartnicka – wychowanie fizyczne, informatyka
  • Agata Zielińska – wychowanie fizyczne, zajęcia komputerowe, informatyka
  • Ewa Konarzewska – wychowanie fizyczne
  • Magdalena Kalinowska-Kluge – wychowanie fizyczne
  • Anna Falkenberg-Wełpa – gimnastyka korekcyjna
  • Remigiusz Żarkowski – wychowanie fizyczne
  • Alicja Kowalczyk – pedagog szkolny
  • Izabela Stryjniak – pedagog szkolny
  • Anetta Hajducka – psycholog szkolny
  • Anna Orszewska – logopeda szkolny
  • Hanna Blendowska – kierownik świetlicy
  • Mirosława Stępkowska – nauczyciel świetlicy
  • Magdalena Bonk – nauczyciel świetlicy
  • Agnieszka Turulska – nauczyciel świetlicy
  • Izabela Rucińska- nauczyciel świetlicy
  • Małgorzata Dombrowska – nauczyciel świetlicy popołudniowej
 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment