Strona główna » News » Olimpiada Wiedzy Matematyka Plus – wyniki

 
 

Olimpiada Wiedzy Matematyka Plus – wyniki

 

oxfordZnamy  już  wyniki międzynarodowego konkursu  matematycznego ,,Olimpiada Wiedzy Matematyka Plus XVIII Edycja’’. Wielu (47 ) naszych uczniów zdobyło tytuł laureata:

1. Dominika Klepacka VId –laureat I stopnia z wyróżnieniem ( 100% pracy )

2. Mateusz Mikszewicz VId –laureat I stopnia z wyróżnieniem

3. Krzysztof Pietruszka VId –laureat I stopnia z wyróżnieniem

4. Milena Zamłyńska VId –laureat I stopnia z wyróżnieniem

5. Marta Bombała VId –laureat I stopnia z wyróżnieniem

6. Konrad Smilgin VId –laureat I stopnia z wyróżnieniem

7. Jacek Czerwiński VId –laureat I stopnia

8. Daniel Knopf VId –laureat I stopnia

9. Michał Bałasz VId–laureat I stopnia

10. Wiktoria Kostuch VId –laureat I stopnia

11. Karol Kozak VId–laureat I stopnia

12. Kinga Tkaczuk VId–laureat I stopnia

13. Milan Światły VId –laureat I stopnia

14. Franciszek Zmyślony Vd–laureat I stopnia

15. Joachim Szemioto Vd–laureat I stopnia

16. Adam Szpuga VId–laureat II stopnia

17. Tomasz Jatkowski VIb–laureat II stopnia

18. Julia Zamłyńska VId–laureat II stopnia

19. Klaudia Tubielewicz VId–laureat II stopnia

20. Natalia Kulig Vd–laureat II stopnia

21. Adriana Chruszczyk Vd–laureat II stopnia

22. Maria Właszyn Vd–laureat II stopnia

23. Wojciech Nowak Vd–laureat II stopnia

24. Maciej Żbikowski Vd–laureat II stopnia

25. Jakub Świątkowski Vd–laureat II stopnia

26. Piotr Peret Vd–laureat II stopnia

27. Stanisław Szostak IVd–laureat II stopnia

28. Alicja Piekarska VId –laureat III stopnia

29. Julia Trzonek VId–laureat III stopnia

30. Patryk Kowalczyk Vd–laureat III stopnia

31. Wiktor Sylwanowicz IVd–laureat III stopnia

32. Igor Kłosowski IIIb–laureat III stopnia

33. Natalia Błaszkowska VId–laureat IV stopnia

34. Dawid Sawka Vd–laureat IV stopnia

35. Olivier Yildiz  IVd–laureat IV stopnia

36. Oskar Tkaczuk IVd–laureat IV stopnia

37. Jakub Wojtasiuk IVd–laureat IV stopnia

38. Jakub Kotyński IVd–laureat IV stopnia

38. Łukasz Bombała IIIb–laureat IV stopnia

40. Kacper Fedyna IIIb–laureat IV stopnia

41. Pola Światły IIIb–laureat IV stopnia

42. Jakub Wala VIc–laureat V stopnia

43. Julia Bączkiewicz VId–laureat V stopnia

44. Julia Kosmania Vd–laureat V stopnia

45. Julia Konopko IVd–laureat V stopnia

46. Stanisław Sałamaj IVc–laureat V stopnia

47. Maria Furman IVd–laureat V stopnia

Gratulujemy wszystkim laureatom i ich nauczycielom.

 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment


 

Ostatnie wiadomości

Tuż przed ostatnim dzwonkiem…

Tuż przed ostatnim dzwonkiem…

22 i 23 czerwca w naszej szkole już tradycyjnie odbyły się apele podsumowujące sukcesy naszych uczniów. Wielu brało udział w konkursach ogólnopolskich i...

 

II b w Muzeum

21 czerwca 2016r. uczniowie II b udali się do Muzeum Archeologiczno- Historycznego na warsztaty: Początki Elbląga. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się kiedy...

 

Wyniki Olimpiady Archimedes

WYNIKI – OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES PLUS MATEMATYKA Klasy III Laureat I stopnia z wyróżnieniem: Wiktor Łukaszenko Laureat I stopnia: Bartosz Olechnowicz Ewelina...

 
III edycja szkolnego konkursu „ Bądź bezpieczny”

III edycja szkolnego konkursu „ Bądź bezpieczny”

Dnia 7 i 9 czerwca uczniowie klas I-III już po raz kolejny wzięli udział w konkursie poświęconym szeroko rozumianemu bezpieczeństwu pod hasłem ”Bądź bezpieczny”. Dzieci...