Taniec nowoczesny

 
 

banner_sp21

Uczniowski Klub Tańca Sportowego Destination zaprasza wszystkich, którzy lubią taniec i dobrą zabawę, na zajęcia nowo tworzonych grup tanecznych. W tym roku po raz pierwszy ruszają także zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat.

kidsDestination Kids to nowa oferta Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego skierowana do dzieci w wieku 4-6 lat. Pod tą nazwą kryje się szeroki zakres zajęć tanecznych w niemal wszystkich dostępnych stylach. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów dzieci mają okazję nauczyć się poczucia rytmu, odpowiedniej postawy, koordynacji ruchowej, a także krótkich choreografii. Wszystkiemu towarzyszą oczywiście zajęcia ogólnorozwojowe oraz dobra zabawa, która w tym wieku jest nieodłącznym elementem nauki.

Na pierwsze zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat instruktorzy zapraszają 21 września do sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Zbyszka Godlewskiego 1. Początek zaplanowano na godzinę 16:30. Pierwsze zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Uczniowski Klub Tańca Sportowego, którego zawodnicy mają na swoim koncie wiele medali i pucharów zdobytych na turniejach ogólnopolskich i zagranicznych, ogłasza także nabór do starszych grup wiekowych. Jeśli twoje dziecko ma 6 lub więcej lat, lubi muzykę i taniec, to powinno skorzystać z oferty klubu. Dzięki zajęciom nasza pociecha nie tylko nauczy się tańczyć, ale także będzie miała możliwość uczestniczenia w warsztatach z finalistami programu “You Can Dance – Po Prostu Tańcz!” i “Mam Talent”. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała będzie pod okiem najlepszych instruktorów w kraju i za granicą. A jeśli do tego dołożymy jeszcze udział w ogólnopolskich turniejach tańca, to okaże się, że oferta Destination jest najlepszą jaką można znaleźć w mieście.

Pierwsze zajęcia dla grupy naborowej odbędą się 22 września
o godz. 17:30 na dużej sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Zbyszka Godlewskiego 1. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej UKTS Destination lub na Facebooku.

– Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci, które jeszcze nie miały do czynienia z tańcem, a chciałby spróbować swoich sił w tej pięknej dyscyplinie sportu. Dla wszystkich nowych osób przygotowaliśmy we wrześniu specjalną niespodziankę w postaci trzech bezpłatnych zajęć. Można przyjść, sprawdzić swoje umiejętności i wtedy zdecydować, czy taniec jest naszą pasją i przeznaczeniem – mówi Milena Kucharczyk – Prezes UKTS Destination.

 

 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment


 

Ostatnie wiadomości

Zielono mi…

Zielono mi…

Z okazji Dnia św. Patryka w naszej szkole zrobiło się zielono. Zielone koniczynki i zielone przebrania przypomniały wszystkim, że zbliża się wiosna. Można...

 
Uczta Intelektualisty z Leonardo School

Uczta Intelektualisty z Leonardo School

Dzięki współpracy z Leonardo School w Elblągu wszyscy uczestnicy IV Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii „Hello Britain”, organizowanego...

 
Szukając wiosny

Szukając wiosny

Dzisiejsza audycja muzyczna dotyczyła życia i twórczości wybitnej polskiej poetki Marii Konopnickiej. Jak wygląda flet poprzeczny i do jakiej rodziny instrumentów...

 
Lektura na wieszaku

Lektura na wieszaku

Klasa 5c próbowała swych sił w charakteryzowaniu bohaterów lektury “Charlie i fabryka czekolady” Roalda Dahla. Byli to Veruca Salt, Violet Beauregarde,...