Taniec nowoczesny

 
 

banner_sp21

Uczniowski Klub Tańca Sportowego Destination zaprasza wszystkich, którzy lubią taniec i dobrą zabawę, na zajęcia nowo tworzonych grup tanecznych. W tym roku po raz pierwszy ruszają także zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat.

kidsDestination Kids to nowa oferta Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego skierowana do dzieci w wieku 4-6 lat. Pod tą nazwą kryje się szeroki zakres zajęć tanecznych w niemal wszystkich dostępnych stylach. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów dzieci mają okazję nauczyć się poczucia rytmu, odpowiedniej postawy, koordynacji ruchowej, a także krótkich choreografii. Wszystkiemu towarzyszą oczywiście zajęcia ogólnorozwojowe oraz dobra zabawa, która w tym wieku jest nieodłącznym elementem nauki.

Na pierwsze zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat instruktorzy zapraszają 21 września do sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Zbyszka Godlewskiego 1. Początek zaplanowano na godzinę 16:30. Pierwsze zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Uczniowski Klub Tańca Sportowego, którego zawodnicy mają na swoim koncie wiele medali i pucharów zdobytych na turniejach ogólnopolskich i zagranicznych, ogłasza także nabór do starszych grup wiekowych. Jeśli twoje dziecko ma 6 lub więcej lat, lubi muzykę i taniec, to powinno skorzystać z oferty klubu. Dzięki zajęciom nasza pociecha nie tylko nauczy się tańczyć, ale także będzie miała możliwość uczestniczenia w warsztatach z finalistami programu “You Can Dance – Po Prostu Tańcz!” i “Mam Talent”. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała będzie pod okiem najlepszych instruktorów w kraju i za granicą. A jeśli do tego dołożymy jeszcze udział w ogólnopolskich turniejach tańca, to okaże się, że oferta Destination jest najlepszą jaką można znaleźć w mieście.

Pierwsze zajęcia dla grupy naborowej odbędą się 22 września
o godz. 17:30 na dużej sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Zbyszka Godlewskiego 1. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej UKTS Destination lub na Facebooku.

– Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci, które jeszcze nie miały do czynienia z tańcem, a chciałby spróbować swoich sił w tej pięknej dyscyplinie sportu. Dla wszystkich nowych osób przygotowaliśmy we wrześniu specjalną niespodziankę w postaci trzech bezpłatnych zajęć. Można przyjść, sprawdzić swoje umiejętności i wtedy zdecydować, czy taniec jest naszą pasją i przeznaczeniem – mówi Milena Kucharczyk – Prezes UKTS Destination.

 

 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment


 

Ostatnie wiadomości

Bal karnawałowy klas I-III

Bal karnawałowy klas I-III

Do najważniejszych zwyczajów karnawałowych należą zabawy i bale. By tradycji stało się zadość, również w naszej szkole odbył się 19 stycznia karnawałowy...

 
Żywa Lekcja Historii

Żywa Lekcja Historii

18 stycznia w naszej szkole było bardzo historycznie , ponieważ ,jak każdego roku, zawitali do nas Rycerze z Komturstwa Gniewskiego i zabrali społeczność uczniowską...

 
Wizyta w Bulaju

Wizyta w Bulaju

Biblioteka to same książki? No właśnie niekoniecznie. Przekonali się o tym uczniowie klasy 2a, którzy odwiedzili bibliotekę Bulaj. Nazwa ta oznacza okienko,...

 
Audycja muzyczna klas I-III

Audycja muzyczna klas I-III

Audycja muzyczna dla klas I-III. Dzisiejsze spotkanie pt. “Na pomoc!” przybliżyło nam czasy panowania króla Jana III Sobieskiego. Bitwa wojsk polsko-austriacko-niemieckich...