Taniec nowoczesny

 
 

banner_sp21

Uczniowski Klub Tańca Sportowego Destination zaprasza wszystkich, którzy lubią taniec i dobrą zabawę, na zajęcia nowo tworzonych grup tanecznych. W tym roku po raz pierwszy ruszają także zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat.

kidsDestination Kids to nowa oferta Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego skierowana do dzieci w wieku 4-6 lat. Pod tą nazwą kryje się szeroki zakres zajęć tanecznych w niemal wszystkich dostępnych stylach. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów dzieci mają okazję nauczyć się poczucia rytmu, odpowiedniej postawy, koordynacji ruchowej, a także krótkich choreografii. Wszystkiemu towarzyszą oczywiście zajęcia ogólnorozwojowe oraz dobra zabawa, która w tym wieku jest nieodłącznym elementem nauki.

Na pierwsze zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat instruktorzy zapraszają 21 września do sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Zbyszka Godlewskiego 1. Początek zaplanowano na godzinę 16:30. Pierwsze zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Uczniowski Klub Tańca Sportowego, którego zawodnicy mają na swoim koncie wiele medali i pucharów zdobytych na turniejach ogólnopolskich i zagranicznych, ogłasza także nabór do starszych grup wiekowych. Jeśli twoje dziecko ma 6 lub więcej lat, lubi muzykę i taniec, to powinno skorzystać z oferty klubu. Dzięki zajęciom nasza pociecha nie tylko nauczy się tańczyć, ale także będzie miała możliwość uczestniczenia w warsztatach z finalistami programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz!” i „Mam Talent”. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała będzie pod okiem najlepszych instruktorów w kraju i za granicą. A jeśli do tego dołożymy jeszcze udział w ogólnopolskich turniejach tańca, to okaże się, że oferta Destination jest najlepszą jaką można znaleźć w mieście.

Pierwsze zajęcia dla grupy naborowej odbędą się 22 września
o godz. 17:30 na dużej sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Zbyszka Godlewskiego 1. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej UKTS Destination lub na Facebooku.

- Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci, które jeszcze nie miały do czynienia z tańcem, a chciałby spróbować swoich sił w tej pięknej dyscyplinie sportu. Dla wszystkich nowych osób przygotowaliśmy we wrześniu specjalną niespodziankę w postaci trzech bezpłatnych zajęć. Można przyjść, sprawdzić swoje umiejętności i wtedy zdecydować, czy taniec jest naszą pasją i przeznaczeniem – mówi Milena Kucharczyk – Prezes UKTS Destination.

 

 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment


 

Ostatnie wiadomości

Jesienne bukiety – rozstrzygnięcie konkursu przyrodniczego.

Jesienne bukiety – rozstrzygnięcie konkursu przyrodniczego.

Jesteśmy zauroczeni  feerią kolorów naszej pięknej złotej polskiej jesieni. Chcieliśmy to piękno uchwycić w bukietach i innych cudach  skomponowanych przez...

 
Konkursy w Tygodniu Patriotycznym

Konkursy w Tygodniu Patriotycznym

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursów związanych z Tygodniem patriotycznym. W kategorii recytacji przyznano: I miejsce Mikołajowi Miernikowi z 7c, II miejsce...

 
GIMNAZJADA

GIMNAZJADA

3 listopada o godz.16 gościliśmy w murach Gimnazjum nr 9 na konkursie organizowanym z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. We wszystkich...

 
Obchody 99. rocznicy odzyskania Niepodległości

Obchody 99. rocznicy odzyskania Niepodległości

11 listopada 2017 roku obchodziliśmy 99 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, jedno z najważniejszych polskich świąt narodowych. Upamiętnia ono...