Turniej BRD

W turnieju BRD pod opieką pani Anny Krakowskiej  Wiktoria Glazik, Wiktoria Tykarska, Oliwier Kuźmicz i Mikołaj Miernik pokazali, że młodzi ludzie też znają przepisy ruchu drogowego, znakomicie jeżdżą na rowerze jak również są w stanie udzielić pierwszej pomocy. Jako drużyna zajęli czwarte miejsce wśród piętnastu szkół podstawowych naszego miasta oraz Oliwier Kuźmicz zdobył pierwsze miejsce wśród wszystkich reprezentantów szkół podstawowych w jeździe po torze przeszkód, otrzymując indywidualnie puchar.
                                                                                                      Serdecznie gratulujemy i jesteśmy z Was dumni.
                                                                                                                                                           Anna Krakowska