Laboratorium przyszłości

Laboratoria Przyszłości to wsparcie finansowe dla szkół podstawowych na nowoczesny sprzęt, który umożliwi rozwój kompetencji przyszłości wśród uczniów! Dowiedz się więcej na www.gov.pl/laboratoria Do naszej szkoły sukcesywnie dociera wyposażenie zakupione w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Nasza szkoła wzbogaciła się między innymi w drukarki i długopisy 3D, mikrokontrolery, sprzęt do nagrywania i nagłośnieniowy, roboty, gogle VR, meble do pracowni, konstrukcyjne klocki Lego oraz programowalne drony. Zakupiony sprzęt wykorzystywany będzie do realizacji zagadnień programowych na różnych przedmiotach w naszej szkole.

Działania realizowane w ramach programu:

Wrzesień 2022

Październik 2022

Listopad 2022

Grudzień 2022

Styczeń 2023

Luty 2023

Marzec 2023

Kwiecień 2023