Grudzień w pracowni zrealizowanej dzięki programowi @LaboratoriaPrzyszłości

Grudzień w pracowni zrealizowanej dzięki programowi @LaboratoriaPrzyszłości to wzmożona praca nad przygotowaniami do konkursu First Lego League. Programujemy robota, aby zrealizował skomplikowane misje a także pracujemy nad innowacyjnym projektem badawczym. Na zajęciach robotyki powstały super bezpieczne sejfy, karuzele, sortowniki śmieci, świąteczne renifery. Uruchomiliśmy edukacyjne drony i uczymy się nimi sterować. W przyszłym roku przyjdzie czas na ich programowanie. Korzystamy z materiałów i zestawów, które zostały zakupione dzięki udziałowi szkoły w programie @LaboratoriaPrzyszłości. Również filmy i zdjęcia z zajęć i różnych szkolnych uroczystości są wykonywane sprzętem zakupionym dzięki @LaboratoriaPrzyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości