55 625-86-81 sp21@elblag.eu

Dzień Praw Dziecka

Dzisiaj w świetlicy obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Aby pokazać swoją jedność ze wszystkimi dziećmi świata ubraliśmy się na niebiesko. Nawet nasze zajęcia plastyczne przybrały ten kolor i zrobiliśmy “Smerfową” masę  .

Wybierzmy się w podróż po Jemenie i sprawdźmy, co wiemy na temat Praw Dzieci Wspólna podróż po Jemenie i Sprawdź, co wiesz o prawach dziecka (1)

Jeżeli masz ochotę wesprzeć finansowo dzieci mieszkające w Jemenie tu znajdziesz wszystkie potrzebne dane, aby dokonać przekazania darowizny Instrukcja przekazania darowizny – Pomoc dla Jemenu (1)

Lubisz rysować lub malować? W ten sposób też możesz wesprzeć dzieci z Jemenu. Sprawdź, jak to zrobić Lepszy świat dla dzieci w Jemenie (2)

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zobaczenia materiału   UNICEF-u 10_pytan_o_cyberprzemocy dotyczącego cyberprzemocy- jej form oraz sposobów radzenia sobie z tym zjawiskiem.