@LaboratoriaPrzyszłości- styczeń 2023

W styczniu w pracowni zrealizowanej dzięki programowi @LaboratoriaPrzyszłości nadal pracowaliśmy nad przygotowaniami do konkursu First Lego League. Nasz robot jeszcze nie realizuje wszystkich misji, ale pracujemy nad tym. Dzieci zaprojektowały koszulkę na zawody. Na zajęciach robotyki skonstruowaliśmy czołgi i inne maszyny jeżdżące i wprawiliśmy je w ruch. Uruchomiliśmy edukacyjne drony i doskonaliliśmy sterowanie. Niektórzy uczniowie doskonalili j. angielski podczas korzystania z aplikacji w okularach VR. Od lutego zapraszamy na zajęcia programowania uczniów klas 1 naszej szkoły. Będziecie programować ozoboty oraz roboty Codey Rocky i tworzyć używając długopisów 3D. Sprzęt został zakupiony dzięki udziałowi szkoły w programie @LaboratoriaPrzyszłości. Filmy i zdjęcia z zajęć i różnych szkolnych uroczystości zostały wykonane kamerą zakupioną dzięki @LaboratoriaPrzyszłości.

#LaboratoriaPrzyszlosci