Laboratoria Przyszłości – nasze działania w listopadzie 2022

@LaboratoriaPrzyszłości to pracownia robotyki, z której korzysta wielu uczniów. Na zajęciach w listopadzie były wyścigi rowerzystów oraz samochodów wyścigowych wykorzystujących przełożenia w prawdziwej skrzyni biegów. Zbudowane spirografy ujawniły wśród uczniów artystyczne dusze. Dzięki ręcznym manipulatorom mogliśmy zbudować piankowe konstrukcje. Uruchomiliśmy silniki śmigłowców, a uczniowie starszych klas zanurzyli się w wirtualnej rzeczywistości szlifując swój angielski… Koniec listopada to klasowe zawody LEGO Sumo. Wydruki z drukarek 3D trafiły na zajęcia chemii. Sprzęt nagłośnieniowy zakupiony dzięki @LaboratoriaPrzyszłości „obsłużył” andrzejkowe imprezy oraz dyskotekę szkolną, a wszelkie zdjęcia i filmy wykonaliśmy dzięki sprzętowi fotograficznemu zakupionemu w programie.

#LaboratoriaPrzyszłości