Zajecia robotyki z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach #LaboratoriaPrzyszłości

Nie mogliśmy się doczekać i już w zeszłym roku szkolnym rozpakowaliśmy sprzęt, który dotarł do nas w ramach @LaboratoriaPrzyszłości. Na zajęciach robotyki powstały roboty, które pozwoliły naszym uczniom konkurować z uczniami innych elbląskich szkół podczas Międzyszkolnych Zawodów Robotów BITBOT 2022. Okulary VR pozwoliły znaleźć się w innej wirtualnej rzeczywistości. Na zajęciach testowaliśmy oprogramowanie oraz działanie czujników. W związku z jubileuszem 60-lecia naszej szkoły wydrukowaliśmy pamiątkowe breloczki korzystając z drukarek 3D dostarczonych w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Cykliczne zajęcia robotyki z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach #LaboratoriaPrzyszłości już za tydzień.

#LaboratoriumPrzyszłości