Superfarmer

5 czerwca 2018 roku w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski w grze Superfarmer. W zawodach rywalizowali uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski, wyłonieni w regionalnych eliminacjach – łącznie 110 zawodników. Naszą szkołę reprezentowali: Maria Paczkowska i Michał Sowa z klasy VI D. Po zaciętej walce wyłoniono grono 16 półfinalistów, a wśród nich znalazł się (z ósmym wynikiem) Michał Sowa. Do etapu finałowego dostało się czworo uczniów, Michałowi zabrakło niewiele (łut szczęścia), aby być w tym gronie. Występ obojga naszych uczniów był niezwykle udany, gratulujemy im postawy i woli walki.
Po zawodach uczestnicy mieli okazję zwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego, które zrobiło na wszystkich wielkie wrażenie.

Magdalena Kulesza