Gala w Olsztynie

5 czerwca w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych.
Pani dyrektor, Katarzyna Rachfał, odebrała Dyplom dla naszej szkoły, potwierdzający bardzo wysokie osiągnięcia uczniów w nauce, czego dowodem było zdobycie przez nich 30 tytułów laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych. Potwierdziliśmy naszą wysoką pozycję. Jesteśmy w czołówce Złotej Dziesiątki najlepszych szkół w województwie. Utrzymaliśmy się na podium, zajmując zaszczytne 3 miejsce. Rzeczą ważną podkreślenia jest to, iż w całym województwie wyróżniono za szczególne osiągnięcia w pracy z laureatami tylko 2 nauczycieli szkół podstawowych. Wśród nich znalazła się nauczycielka naszej szkoły- pani Krystyna Wiśniewska, która z rąk kuratora otrzymała dyplom uznania. W tym roku szkolnym miała aż 4 laureatów i 1 finalistę.
Gratulacje i nagrody trafiły również do rąk uczniów, którzy byli podwójnymi laureatami konkursów przedmiotowych: Klaudii Krzywdzińskiej z kl. 7c (j. polski i j. angielski) oraz Kacpra Frąszczaka z kl. 7c (j. polski i historia).