Wyniki konkursu “Wakacyjne wspomnienia”

Zgodnie z kalendarzem przyszła już do nas Jesień a my jeszcze przez chwilę zatrzymaliśmy letni, wakacyjny czas na Waszych pięknych zdjęciach😊

Pokazaliście nam odwiedzane miejsca, wspaniałe zakątki Polski np. Zakopane, Kazimierz Dolny nad Wisłą, Muszynę i inne części świata np. Turcję, Hiszpanię , Włochy czy Malediwy. Obejrzeliśmy również wspaniałe okazy przyrodnicze, piękne kwiaty, mieszkańców raf koralowych oraz szkielet dinozaura😊

Komisja w składzie: Pani Joanna Belewicz i Pani Agnieszka Kuzko brała pod uwagę pomysłowość, oryginalność fotografii oraz zgodność z regulaminem czyli obowiązkowy opis dostarczonego zdjęcia. Werdykt komisji jest następujący, nagrodzeni uczniowie to:

Nadia Olkiewicz
kl. 4e

Gabriel Berni
kl.4b

Grzegorz Romańczuk
kl.6c

Bartosz Milan
kl.4d

Filip Gralewicz
kl. 5d

Szymon Grzymski
kl.4a

Kacper Mendalka
kl.7a

Natalia Karczewska- Miłosz
kl.5e

Maksymilian Lusiński
kl. 6d

Wiktor Hornik
kl.4f

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Nauczycielki Biologii i Przyrody

Joanna Belewicz

Agnieszka Kuzko