Wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego klas 4-8

We wtorek ( 30 października) odbyły się w naszej szkole wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego klas 4-8 . Wybory poprzedzone zostały niezwykle intensywną i ciekawą kampanią. Kandydaci do tej funkcji przygotowali plakaty, na których prezentowali swoje pomysły na poprawę funkcjonowania naszej szkoły. Podczas przerw spotykali się ze swoimi potencjalnymi wyborcami, wręczali ulotki i osobiście przekonywali do głosowania na nich. Nie zabrakło przy tym cukierków, własnoręcznie wykonanych babeczek i innych drobiazgów.
Jako podsumowanie kampanii odbył się specjalny apel, na którym kandydaci na przewodniczącego SU zaprezentowali swoje programy przed całą społecznością szkolną, przekonywali do siebie także ciekawymi pomysłami i propozycjami zmian w życiu społeczności uczniowskiej.

Podczas przerw każdy uczeń mógł pobrać kartę do głosowania i oddać swój głos na wybraną osobę. Nad całością czuwała specjalna komisja w składzie: Panie: Monika Milan, Joanna Belewicz oraz uczennice z klas 8e i 8d: Laura Śmigiel, Martyna Kulik, Maja Jastrzębska i Laura Peplińska.
Zainteresowanie było przeogromne ! Nikt nie narzekał, że musi stać w długiej kolejce. Każdy chciał mieć wpływ na to, kto będzie w tym roku przewodniczył Samorządowi Uczniowskiemu.

Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU klas 4-8:

Przewodniczący SU: MICHAŁ WĄTROBA kl. 8b

I Zastępca Przewodniczącego: KATARZYNA BUJALSKA kl.8c

II Zastępca Przewodniczącego: JULIA MURASZKO kl.7c

Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział. Głosującym za wysoką frekwencję. Gratulujemy zarządowi i życzymy wielu pomysłów i zapału do pracy w bieżącym roku szkolnym.:)

Sekcja naukowa SU

K.Wiśniewska

M.Milan

J.Belewicz