Niedługo będę uczniem :-) – wizyta Przedszkola nr 19

🙋‍♂️🙋‍♀️21 listopada gośćmi naszej szkoły były przedszkolaki z Przedszkola nr 19. Celem wizyty było zapoznanie się z budynkiem szkolnym i z atmosferą pracy panującą w szkole. Na początku spotkania dzieci zostały zaprowadzone do szatni, gdzie zostawiły kurtki. Następnie przedszkolaki zwiedziły, m.in. sale lekcyjne, w których uczą się uczniowie edukacji wczesnoszkolnej (miały możliwość sprawdzenia, czy wygodnie się siedzi w szkolnej ławce), świetlicę szkolną, salę gimnastyczną, gabinet pani pielęgniarki, sklepik, stołówkę, gabinet pań wicedyrektor, pokój nauczycielski. Obejrzały też bibliotekę, gdzie nie tylko wypożycza się książki, ale także miło spędza wolny czas. Ważnym przeżyciem podczas wizyty w szkole była rozmowa z dyrektorem szkoły panią Katarzyną Rachfał, przeprowadzona w jej gabinecie. Dzieci opuszczały szkołę z pamiątkowymi tarczami w dłoniach i z obietnicą , że chętnie do naszej szkoły powrócą 🤗😊

Joanna Fedyna