Sprawdzony sposób na jesienną chandrę !

W tym roku na spotkanie z poezją wybraliśmy poniedziałkowe popołudnie. Zebraliśmy się , by dzięki wyjątkowym recytacjom – zabawnym i radosnym – odgonić jesienną chandrę. Sprzyjały temu również dźwięki gitary , blask świec , wystrój sali … i jak co roku- niezawodna publiczność, a wśród niej Rodzice, Dziadkowie , Koledzy.
Dobry nastrój nie opuszczał nikogo. Recytatorzy zadbali o to, by słowo poetyckie i przygotowane rekwizyty podziałały na naszą wyobraźnię i sprawiły, że czas na chwilę się zatrzymał…
Wśród uczestników najliczniejszą grupę stanowili czwartoklasiści . I to spośród nich wyłoniliśmy zwycięzcę tegorocznej edycji konkursu . Miejsce I zajęła Oliwia Rydecka z kl.4a.Jury przyznało też kilka wyróżnień. Otrzymały je: Oliwia Reszka z kl.4a, Natalia Michałowska z kl. 4d, Aleksandra Karaszewska z kl.4d, Weronika Chybicka z kl. 5d, Maksymilian Lusiński z kl.6d.
Wszystkim uczestnikom konkursu zostały wręczone dyplomy i nagrody.
Zwycięzcom gratulujemy , życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy