Nasza szkoła wyróżniona !

W tę wyjątkową rocznicę, bo stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości , nasza szkoła zdobyła prestiżowy certyfikat Szkoła Wierna Dziedzictwu.
Gala wręczenia certyfikatu miała miejsce 29 listopada 2018 r. w Kuratorium Oświaty w Olsztynie.
Pan Kurator podkreślił, że podejmowane przez szkołę działania służyły kształtowaniu tożsamości narodowej i upowszechnianiu wiedzy na temat polskiej historii, a także rozwijaniu kreatywnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i społecznych w aspekcie lokalnym i państwowym.
Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia i planujemy w dalszym ciągu realizować podjęte przez nas działania, które w naszej szkole stały się już tradycją i sprawiają wiele radości zarówno uczniom jak i nauczycielom.

Agnieszka Juźwik-Banaszewska, Krystyna Wiśniewska