PRZYJACIELE SP 21 JAK ZWYKLE NIE ZAWIEDLI

Wspaniałe, gorące serca, niegasnący entuzjazm dla dzieła pomocy dzieciom i umiejętność wspólnej zabawy połączyły wszystkich uczestników 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Naszej finałowej akcji towarzyszyła życzliwość i hojność darczyńców.
Był śpiew zespołów z MDK: Szalonych i Szalonych Małolat, występ klubu Jantar Elbląg-taniec towarzyski mistrzów naszego województwa, taniec standardowy oraz układy taneczne formacji Destination. Występy przeplatały się z losowaniem wygranych w loterii fantowej oraz kolejnymi licytacjami. Emocji nie brakowało!
Na kiermaszu można było nabyć książki, skorzystać z usług kosmetycznych, fryzjerskich, uczestniczyć w meczu siatkarskim, pokazach militarnych, stworzyć cudaki balonowe bądź koralikowe… W kawiarence stoły po staropolsku uginały się pod ciężarem wszelakiego rodzaju ciast, tortów, babeczek, zupy, bigosu, przygotowanych i ofiarowanych przez rodziców, opiekunów, nauczycieli. Nie zabrakło pierogów, naleśników oraz pajd chleba ze smalcem. Było pysznie, obficie. Smakowało, bo znikało… Przybywało natomiast pieniędzy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Czekamy na oficjalne wyniki naszej zbiórki.
Graliśmy, gramy i grać będziemy z Orkiestrą do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Anna Czerwińska

❤️💗❤️ Wstępne obliczenia ze Sztabu WOŚP ❤️💗❤️ Zebraliśmy kwotę 15162,58 zł
Ostateczne wyniki będą podane w środę.
Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim za pomoc i udział w naszym finale‼️