Konkursy przyrodnicze, wiosenne -WYNIKI

21  marca witamy wiosnę. Z tej okazji w naszej szkole pojawiły się wiosenne nakrycia głowy: kapelusze i opaski. Kapelusze Pani Wiosny związane miały być oczywiście z kolorami i symbolami wiosny. Zadanie nie było łatwe, jednak uczniowie poradzili sobie z nim wyśmienicie. Wykazali się ogromną wyobraźnią, pomysłowością i zdolnościami manualnymi. Każdy z kapeluszy był jedyny w swoim rodzaju. Widać było, jak wiele pracy włożono w jego wykonanie. Pojawiały się na nich przepiękne kwiaty, trawy, zioła, kolorowe motyle, ptasie gniazdka i malutkie ptaszki.

Nagrodzeni uczniowie to:
Nadia Olkiewicz kl. 4e
Mateusz Woźniak kl. 4b
Wiktoria Tazuszel kl. 4f
Szymon Staszyński kl. 7c
Eryk Pawłowski kl. 7c
Nikola Lange kl. 7c

Drugi konkurs – polegał na wykonaniu wiosennej kartki okolicznościowej. Konkurs ten również ujawnił plastyczne zainteresowania i talenty naszych uczniów. Przy ocenie przyjęto następujące kryteria: zgodność z tematem, pomysłowość i estetykę wykonania.

Nagrodzeni uczniowie to:
Zosia Gołota kl. 1a
Marcel Osik kl. 5e
Zosia Romankiewicz kl. 2a
Zuzia Romankiewicz kl. 5e
Paulina Gawęda kl. 7c

Serdecznie gratulujemy, bardzo dziękujemy naszym uczniom za wspaniałe pomysły i ogromny wysiłek włożony w wykonanie tych przepięknych prac. Jednocześnie przypominamy, że wszystkie nagrody za konkursy przyrodnicze będziemy wręczać na apelu podsumowującym konkursy szkolne w czerwcu 🙂

 
Nauczyciele przyrody, Biologii
Joanna Belewicz
Agnieszka Kuzko
Aleksandra Fafińska