Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”

11 marca 2019r. w Zespole Szkół Techniczno – Informatycznych odbyły się miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Wiktoria Glazik, Oliwier Kuźmicz i Kacper Krzyżak. Walczyli bardzo wytrwale i zdobyli II miejsce w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. W indywidualnej rywalizacji szkół podstawowych i gimnazjalnych zwycięzcą został Kacper Krzyżak z kl. 8C. Kacper będzie reprezentował naszą szkołę w powiatowych eliminacjach OTWP 30 marca 2019r.
Wszystkim uczestnikom gratuluję, a Kacprowi życzę dalszych sukcesów.
Brawo!!!!!

                                                                                                                                                             Anna Orszewska