Międzynarodowy Dzień Teatru

“Teatr mój widzę ogromny…” Tak mawiał Stanisław Wyspiański a My również chcemy taki teatr zobaczyć. Z tego powodu hucznie obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Teatru. Cały tydzień przebiegł nam w klimacie zachwytu nad tą piękną i wzruszającą dziedziną sztuki. Oto powstały garnitury wybranych postaci literackich wykonane przez niektóre klasy 6-8. Z serc płynące życzenia dla Pracowników teatru zostały wydziergane przez uczniów klas czwartych i piątych. Maluszki,czyli klasy 1-3 wykonały przecudnej urody plakaty propagujące Kulturę przez wielkie “K” Kochani,na każdym piętrze szkoły widać Waszą wspaniałą pracę,niezwykłą twórczość i zniewalający artyzm. Wielkie brawa dla Wychowawców oraz klas,które wzięły udział w projekcie!!!

Dziękujemy.Anna Jabłońska i Marta Mierzwa-Gałkowska

“Superwiadomość” dyrektor Teatru im. Sewruka  w czasie gali z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru prosto ze sceny podziękował naszej szkole za ogrom kartek z pięknymi życzeniami adresowanymi do pracowników tej instytucji kulturalnej. Kartki te zostaną wyeksponowane w teatrze. Brawo Uczniowie!!!