Liga Młodych Matematyków

W marcu w naszej szkole odbył się szkolny konkurs ,,Mistrz Matematyki’’. Jego celem było wyłonienie najlepszych matematyków w poziomie klas IV-VII. Uczniowie dzielnie rozwiązywali zadania. Mistrzami zostali:
– Hubert Skonieczny- klasy 4
– Łukasz Banasiak- klasy 5
– Maria Gołota – klasy 6
– Grzegorz Nowak- klasy 7
Mistrzowie reprezentowali naszą szkołę w Rejonowym Konkursie Matematycznym ,,Liga Młodych Matematyków’’, który odbył się 9 marca w Szkole Podstawowej nr 16 w Elblągu. 4 kwietnia odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród . Miło jest nam poinformować , że Grzegorz Nowak zajął w tym konkursie 1 miejsce w poziomie klas siódmych( nauczyciel Magdalena Kulesza), a Łukasz Banasiak 2 miejsce w poziomie klas piątych( nauczyciel Edyta Firlej).
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!