Pożegnania nadszedł czas…

W tym roku szkolnym ostatni dzwonek był dla ósmoklasistów nie tylko dźwiękiem sygnalizującym nadejście wakacji. Oznaczał także zakończenie ważnego etapu ich życia – koniec edukacji w szkole podstawowej. We wtorek w zabytkowych murach Biblioteki Elbląskiej miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019, w której udział wzięli uczniowie, ich rodzice i nauczyciele. Z rąk pani Dyrektor najlepsi pod względem nauki uczniowie otrzymali nagrody, a ich rodzice podziękowanie za trud włożony w wychowanie swoich pociech. Uroczystość ta była ponadto okazją do wręczenia zaświadczeń laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Zanim ósmoklasiści podziękowali Dyrekcji i nauczycielom za lata kształtowania ich postaw, za lata wkładania do ich głów różnych mądrości, za lata ćwiczenia wielu umiejętności , za wytrwałość, cierpliwość i życzliwość, swoim występem uświetnili uroczystość uczniowie naszej szkoły. Zabawne teksty piosenek rozbawiły wszystkich.
Kochani uczniowie klas ósmych idźcie śmiało do przodu, nie zapominając o tym, co w życiu ważne. Osiągajcie coraz wyższe cele, ale pamiętajcie o drugim człowieku, o tym, co dobre i wartościowe.

Izabela Romanowska