28 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

DOBRO ZNOWU GÓRĄ
Ponownie okazało się, że dobro i miłość nie znają granic…
Nasza szkoła włączyła się w akcję WOŚP, bo nie moglibyśmy w tym dniu nie uczestniczyć w cudownym, zbiorowym szaleństwie dobroci. Dzięki ofiarności i poświęceniu nauczycieli, rodziców i uczniów naszej szkoły, choćby w niewielkim stopniu, przyczyniliśmy się do poprawy zdrowia maluszków. Poza licytacją przybyli goście mogli wziąć udział w loterii, pomalować swoje twarze, wykazać się umiejętnościami strzeleckimi, zakupić wartościowe książki oraz skorzystać z wielu innych atrakcji przygotowanych przez naszych nauczycieli. W świetlicy pragnienie i apetyt zaspokajały smakołyki, a nagromadzone kalorie można było natychmiast spalić w sali gimnastycznej, tańcząc wraz z nauczycielami wychowania fizycznego. Prawdziwie sportowe emocje ujawniły się, przede wszystkim, podczas licytacji, na której obok gadżetów WOŚP zagościły cenne przedmioty ofiarowane przez rodziców / przyjaciół szkoły.
Dziękujemy pierogarni „U mamy”,piekarni „Tradycyjna”, firmie „Jurex”, Rodzicom za pyszne ciasta i przedmioty przyniesione na licytację oraz Uczniom za pomoc w przygotowaniu stanowisk. Niech życzliwość i uśmiech dzisiejszego dnia towarzyszy nam przez cały rok, a pamiętając, że dobro wraca , spotkajmy się na 29 finale WOŚP.

Anna Jabłońska

❤️💕💖💕❤️  Udało się Nam wspólnie zebrać niebagatelną kwotę 17610,33zł ❣️
DZIĘKUJEMY ZA WASZE WIELKIE SERCA‼️