Prawa Dziecka

Klasa 6 “b” w dniu 20 listopada zorganizowała spotkanie (online) , na którym rozmawialiśmy o prawach dzieci. Każdy z nas miał okazję, aby zaproponować swój pomysł na temat ,,Jak byśmy pomogli dzieciom, które nie mają takiego życia jak my”. Rozmawialiśmy o różnych zbiórkach i rozwiązywaliśmy quiz o prawach dzieci przygotowany przez Unicef. W tym spotkaniu brali udział : Kornel Supeł, Kornelia Kowalczyk, Gabrysia Graczyk, Gabrysia Janik, Krzysztof Szewczak, Julka Matuska, Judyta Baniszewska, Mateusz Woźniak, Maciej Dubień, Artur Knopf, Iga Rutkowska, Natasza Olesińska oraz nasza Pani- Anna Krakowska. Wyrażając swoją jedność z wszystkimi dziećmi na świecie ubraliśmy się tego dnia na niebiesko i zrobiliśmy sobie zdjęcia.