Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022 połączone z ceremonią przyjęcia najmłodszych kolegów, koleżanek w poczet pełnoprawnych członków społeczności szkolnej. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem Pani Dyrektor Joanny Celińskiej, która powitała zebranych gości i skierowała ciepłe słowa do przyszłych pierwszoklasistów. W obecności rodziców, dyrekcji i wychowawczyń odbyło się ślubowanie, po którym nastąpiło symboliczne pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Ukoronowaniem tego ważnego wydarzenia było otrzymanie przez uczniów pamiątkowych odznak. Witajcie w naszej szkole Kochani❣️

Klasy II-III, IV-VI oraz najstarsze ponownie razem 😃 Życzymy Wam samych sukcesów i wspaniałych chwil w szkole ❤

Klasy II i III

Klasy IV, V i VI