Dziękujemy !!!

„Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.
Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.
Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.”
                                                                                                                                           Cyceron

Od 13 do 16 grudnia w naszej szkole trwała akcja na rzecz podopiecznych elbląskiego hospicjum. Od poniedziałku do czwartku na uczniów czekał słodki bufet oraz zabawa matematyczna. Akcję wspaniale wspierali rodzice i nasi wolontariusze, przygotowując słodkości i przekazując niespodzianki na zabawę matematyczną. Dzięki wielkim sercom, udało się zebrać 809,17zł. 20 grudnia pieniądze, dary oraz własnoręcznie wykonane kartki zostały przekazane Pani Dyrektor Hospicjum Elbląskiego. Brawa i podziękowania należą się  wszystkim, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny. Kolejny raz nasi uczniowie, rodzice oraz nauczyciele pokazali, że serca mają ogromne. Dziękujemy!!!

Sekcja charytatywna i wolontariatu SU

IMG_20211220_131909

Zdjęcie 1 z 7