ZAŚPIEWALI DLA KRÓLOWEJ

Najpierw pojawił się pomysł: A może wyślemy życzenia świąteczno-noworoczne królowej Elżbiecie II? Potem „burza mózgów”, jak zainteresować pomysłem i zaangażować całą społeczność uczniowską, a przy tym opowiedzieć coś miłego i ważnego o naszej szkole i mieście. Został rozpisany szkolny konkurs na tekst piosenki o tematyce „królewskiej”, do której melodię ułożyła oczywiście „pani od muzyki”. Profesjonalne nagranie piosenki zaśpiewanej przez klasę IV zostało zarejestrowane w postaci krótkiego filmu i dołączone do przesyłki. A co jeszcze? Piękne kartki wykonane przez najmłodszych uczniów naszej szkoły z życzeniami w języku angielskim, oprawiony w ramkę rysunek Bramy Targowej, rozpoznawanego symbolu naszego miasta z krótkim opisem budowli (wykonany przez naszą uczennicę) oraz ciekawe albumy o Elblągu w języku polskim i angielskim. Do przesyłki zostały dołączone piękne wykaligrafowane życzenia świąteczne dla królowej Elżbiety od całej społeczności szkolnej SP21. Z niemałym trudem prezenty zostały zapakowane i wysłane. Pozostało oczekiwanie na odpowiedź. I oto wczoraj nadeszła! List opieczętowany królewskim znaczkiem, a w środku piękne życzenia dla dyrekcji i uczniów naszej szkoły wraz z podziękowaniami za wszystkie miłe upominki i słowa. Warto? Warto!!😊

Uczniowie SP21

Piszą o nas ⬇️⬇️⬇️

https://www.portel.pl/szkoly-i-uczelnie/pozdrowienia-od-krolowej/127001

Poniżej jeszcze kilka zdjęć z wielkich przygotowań😊👑🇬🇧

272140652_1967228910105738_2675028303961276468_n

Zdjęcie 1 z 6