馃幁”Teatr m贸j widz臋 ogromny…”馃幁

Zapakowane w pi臋kne pude艂eczko cudne maski z 偶yczeniami 聽wykonane przez wszystkie klasy naszej szko艂y w艂a艣nie trafi艂y do Aktor贸w i Dyrektora Teatru im. Sewruka w Elbl膮gu. Uczniowie klas 7锔忊儯a i 7锔忊儯d uczestniczyli bowiem w niecodziennym spotkaniu z Dyrektorem- Panem Miros艂awem Siedlerem w Jego gabinecie. Osobi艣cie wr臋czyli ten niezwyk艂y podarunek, kt贸ry naprawd臋 oczarowa艂 Gospodarza. Dyrektor by艂 zachwycony i zdradzi艂 ciekawostki z 偶ycia instytucji. Na koniec spotkania przekaza艂 upominki- pi臋kne plakaty i poczt贸wki oraz p艂yty z utworami powsta艂ymi na deskach teatru. Niezapomniane z pewno艣ci膮 b臋d膮 r贸wnie偶 Jego s艂owa – “Ciesz臋 si臋, 偶e ci, kt贸rzy tworz膮 sztuk臋 – wielkie oko i ucho 艣wiata, s膮 dla Was wa偶ni, bo cz艂owiek 偶yj膮cy blisko kultury t膮 kultur膮 nasi膮knie i przeka偶e j膮 potomnym. Brawo dla SP za tak膮 inicjatyw臋. Jeste艣cie wyj膮tkow膮 szko艂膮. Z Waszych prac powstanie wystawa, kt贸r膮 cieszy膰 b臋dzie nasze oczy i serca…”馃グ