Spotkanie z Igorem Janikiem

♟️♟️♟️W ramach zajęć z Przedsiębiorczości gościł u nas Igor Janik Wicemistrz Świata Szachistów, Mistrz Polski i Arcymistrz szachowy. Grać w szachy zaczął w wieku 4 lat. Spotkał się z uczniami klas 8️⃣a oraz 8️⃣d i odpowiadał na ich pytania. Igor dużo mówił, jak znieść porażki i się nie poddawać oraz jak odnieść sukces. Zagrał również w szachy z zamkniętymi oczami, mówiąc na jakiej pozycji ma stanąć chłopiec, który grał wg komendy mistrza. Igor nie patrzył na szachownicę tylko wymieniał pola, przeciwnik grał normalnie. Uczeń klasy 8d kierowany przez Mistrza wygrał tę partię🏆 Było dużo braw dla wszystkich graczy👏👏👏 Cieszymy się, że mamy tak uzdolnionego absolwenta ☺️ Po spotkaniu z uczniami spotkał się z nauczycielami naszej szkoły. Spotkanie było bardzo owocne. Było po prostu extra🤗