SEGREGUJCIE ELEKTROODPADY, BO INACZEJ ZIEMIA NIE DA RADY!

W czwartek 19 maja W SSP nr 3 odbyło się podsumowanie XXVI edycji  Konkursu na selektywną zbiórkę  odpadów w placówkach oświatowych  organizowanego przez  Urząd Miasta w Elblągu oraz Zakład Utylizacji Odpadów. Przedstawicielki uczniów naszej szkoły  Marta Sokołowska i Alicja Morus z kl.  6b  odebrały dyplomy i  nagrody dla SP 21 . Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: I – masa zebranych odpadów z podziałem na rodzaje w przeliczeniu na jednego ucznia danej placówki –  zdobyliśmy wyróżnienie : ) II kategoria – edukacja ekologiczna: polegała na nagraniu filmu edukacyjnego o wybranym Miejskim Punkcie Elektroodpadów w celu uświadomienia mieszkańcom, do czego służą ww. punkty. Miło nam poinformować, że  film edukacyjny przygotowany   przez SP 21 wygrał !!! Zajęliśmy pierwsze miejsce !!! Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w osiągnięcie tego sukcesu  uczniom: Kacprowi Karasiewiczowi, Karolinie Chylewskiej i Sebastianowi Chylewskiemu z 8b oraz Katarzynie Kobus, Jagodzie Gosk, Agacie Wyszołmirskiej, Klaudii Tyczyńskiej i Lenie Dziadowicz z kl. 8c.

Razem z nimi udzielamy wam dobrej rady – segregujcie niebezpieczne odpady ! Bądźmy EKO!