Mikołaj Kopernik byłby pod wielkim wrażeniem

Z okazji zbliżających się 550. urodzin naszego patrona klasa 2b i 2c zorganizowała konkurs, pt. “Rakieta Mikołaja Kopernika”. Jego rozstrzygnięcie odbyło się 7 października, wyłoniono zwycięzców! Oceny prac dokonała komisja w składzie:

1.Bożena Foreńska

2.Joanna Fedyna

3.Marta Gałkowska

4.Marta Czerepińska,

biorąc pod uwagę przede wszystkich kreatywność i estetykę wykonania. Wszystkie prace były doskonałe 👏👏👏 Po wnikliwej ocenie jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące prace uczestników :

1 miejsce ex equo Alexander Malczyk i Zuzanna Zakrzewska

2 miejsce ex equo Maja Stachowiak i Ewelina Gil

3 miejsce ex equo Natan Grzeszczak i Kornelia Bendyk

WYRÓŻNIENIA zdobyli: Wiktoria Janowicz, Nikodem Strząska, Wiktoria Wąsowicz, Oliwia Laskowska, Klaudia i Kajetan Dudzik, Antoni Korsak, Igor Jacewicz, Leon Lesiak, Szymon Kubisiak, Alan Korbolewski, Magdalena Nowakowska, Nikola Laskowska👏👏👏👏

Nagrodzone rakiety zostaną wyeksponowane w holu i na 60-leciu naszej szkoły. Składamy serdeczne podziękowania i gratulujemy talentu wszystkim młodym artystom biorącym udział w konkursie.