“Ale to już było”

To był niezwykły dzień naszej szanownej Jubilatki. Okrągłe 60 lat Szkoły Podstawowej nr 21 w Elblągu uroczyście obchodziliśmy w Teatrze im. A. Sewruka. Swoją obecnością zaszczycili nas zacni Goście na czele z prezydentem Elbląga- Panem Witoldem Wróblewskim. Wspomnieniom i wzruszeniom nie było końca. Podczas prezentacji, filmu i specjalnie opracowanej na tę okazję wspomnieniowej książeczki, pokazaliśmy szkołę dawniej i dziś. To właśnie SP 21 tworzy takie miejsce, w którym wszyscy są ważni i potrzebni. Wymowny spektakl “Chcemy być razem” wieńczący Jubileusz pokazał, że razem można naprawdę wszystko, że razem warto zmieniać świat. Na koniec na scenie stanęli Ci wszyscy, którzy każdego dnia oddają tej szkole serce, pokazując: zaangażowanie, pasję, oddanie. Brawo dla Wszystkich. Nasz Patron mawiał: “cóż piękniejszego nad niebo, które ogarnia wszystko, co piękne?”. Patrząc z góry z pewnością dostrzegł nas- całą plejadę gwiazd, uczniów i nauczycieli dumnych z takiego miejsca, takiej szkoły. Gratulacje dla Wszystkich!