Inauguracja programu „NATURAlnie ELBLĄG”

21 lutego w Elbląskim Parku Technologicznym odbyła się inauguracja programu „NATURAlnie ELBLĄG” realizowanego wspólnie z Departamentem Ochrony Środowiska oraz Departamentem Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu. Podczas inauguracji rozstrzygnięto konkurs na plakat promujący ochronę środowiska pod hasłem ” NATURAlnie ELBLĄG”. W trakcie szkolnego etapu konkursu komisja wyróżniła dwie prace reprezentujące naszą szkołę: Jakuba Bogdana z klasy 2a oraz Natalii Michałowskiej z klasy 8d. Podczas uroczystości uczniowie: Jakub Bogdan i Michał Górniak pod opieką Pani Bożeny Foreńskiej wzięli udział w testach wiedzy z ekologii oraz interaktywnych zajęciach połączonych z prezentacją dotyczącą wpływu człowieka na środowisko przeprowadzoną przez Laboratorium Zaawansowanych Analiz Środowiskowych EPT. Na koniec uczniowie biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni upominkami.