W dniu dzisiejszym odbył się  Finał VII edycji Programu Edukacyjno -Profilaktycznego ” CYBERPRZEMOC – JAK SIĘ JEJ PRZECIWSTAWIĆ?”
w ramach miejskiego Programu “Bezpieczny Elbląg. Współdziałanie i aktywizacja społeczna”.
Uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Anny Jabłońskiej i Marty Mierzwy -Gałkowskiej przygotowali bardzo piękne z ponad czasowym przesłaniem przedstawienie pt “Znaleźć człowieka”. Ich trud został nagrodzony przyznaniem II miejsca wśród zgromadzonych szkół oraz nagrodą pieniężną w wysokości 1 tysiąca złotych.
Tematyka przedstawienia bardzo trafnie pokazuje zagrożenia z jakimi mamy do czynienia.
       Przedstawienie to zostanie zaprezentowane, również naszym uczniom w piątek 10 marca a filmik będzie można zobaczyć po przedstawieniu.
    Bardzo dziękujemy naszej zdolnej młodzieży i wspaniałym pedagogom za przygotowanie takiej akcji.

Anna Krakowska.