Międzynarodowy Dzień Ziemi

Tegoroczne święto naszej planety organizowane w Elblągu przez Departament Ochrony Środowiska obchodzone było w SP3. Oczywiście troska o Ziemię jest nam bardzo bliska, dlatego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystości, w czasie której Prezydent Miasta Witold Wróblewski wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia z zakresu ochrony środowiska. Gratulujemy  Mikołajowi Stankiewiczowi z klasy 7b, który został wyróżniony nagrodą. Poza tym brawa należą się także Oldze Jaworskiej, Darii Tomasik i Nikodemowi Wachowiczowi, ponieważ reprezentowali naszą szkołę w konkursie ekologicznym. Mamy nadzieję, że tegoroczne hasło obchodów Dnia Ziemi, czyli Zainwestuj w naszą planetę będzie inspiracją dla działań na rzecz ochrony środowiska.