Wycieczka do ośrodka Halo Mazury

 22 maja 3b i 3c wyjechały na wycieczkę do ośrodka Halo Mazury, to ośrodek wypoczynkowy dla dzieci  usytuowany na skraju Welskiego Parku Krajobrazowego. Skorzystaliśmy z programu Aktywny Poniedziałek –to propozycja na krótki, ale pełen atrakcji wyjazd klasowy. Podczas ponad 4 h zajęć, zrealizowaliśmy 6 aktywności. Uczniowie korzystali ze ścianki wspinaczkowej, toru quadowego, uczestniczyli w  bezpiecznych rozgrywkach drużyn łuczników, stoczyli walkę na specjalnej arenie i pokonali przeciwnika strącając go z podwyższenia, jeździli segwayem i grali w Mega Twistera. Na zakończenie pobytu czekało na nas  ognisko i pieczenie kiełbasek. Na pewno  udział w aktywnościach,  zintegrowały całą grupę.

                                                             Anna Piotrowska Małgorzata Wiśniewska