ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS 8

To było niezwykłe popołudnie Sześć klas ósmych po raz ostatni spędziło czarowne chwile pod dachem Szkoły Podstawowej nr 21. Po części oficjalnej, podczas której najlepsi uczniowie otrzymali medale i nagrody, staliśmy się odbiorcami niezwykle wzruszającej, poruszającej serce i wyciekającej łzy części artystycznej. Na pierwszy ogień poszli wychowawcy klas VIII i Dyrekcja, których powiedzonka i zachowania stały się przedmiotem skeczu. Następnie przyszedł czas na łzy. Wychowawcy zwrócili się do swoich klas, by przekazać im pełne ciepła i serdeczności słowa. To był naprawdę niezapomniany dzień Żegnamy naszych Ósmoklasistów, życząc Im wielu cudownych chwil w nowej szkole. Spełniajcie marzenia, sięgajcie gwiazd, bądźcie szczęśliwi.