ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Po dwumiesięcznej pełnej wzruszeń i wakacyjnych przygód przerwie usłyszeliśmy pierwszy w nadchodzącym roku szkolnym dzwonek.

Z pewnością jeszcze pamiętamy smak leśnych jagód, morskich kąpieli czy górskich wojaży. Na pewno blask wakacyjnych wspomnień nigdy w nas nie zagaśnie i doda nam energii oraz motywacji do pracy na całe 10 miesięcy.

Niech nadchodzący rok szkolny obfituje w sukcesy, niech czuwa nad nami nasz zacny patron – Mikołaj Kopernik. Nigdy nie zapominajmy o tym, że razem możemy naprawdę wiele. Oto świat stoi przed nami otworem. Chwytajmy go z całych sił każdego dnia.

Niech nasza szkoła nadal będzie przykładem życzliwego miejsca, w którym wprawdzie spotykają się różni ludzie, ale wszyscy są dla nas tak samo ważni i potrzebni.

Oto nadchodzą nowe, ale równie cudne i przynoszące nadzieję dni, bo przecież:

Lato – najpiękniejsze wschody i zachody słońca,

Lato – moc wzruszeń chwytana bez końca,

Lato -niech pozostanie z nami do końca.

Chwyćmy więc letnie promyki słońca i zatrzymajmy je w naszych sercach przez cały rok. Pracujmy, uczmy się, radujmy się cudem odkrywania nauki. Powitajmy zatem rok szkolny 2023/2024!!!

Klasy I-III i VIII

Klasy IV-VII