Odwiedziny 6-latków z Niepublicznego Przedszkola „ BRATEK“ w naszej szkole.

Z przyjemnością dzielimy się wrażeniami z wyjątkowego dnia, jaki mieliśmy przyjemność przeżyć, goszcząc w naszej szkole przedszkolaków z Gr.IV , którzy niebawem trafia do szkół podstawowych. Dzieci z grupy IV, pełne radości i energii, wzbogaciły nasze zajęcia swoją obecnością.

Rozpoczęliśmy dzień uśmiechem i serdecznym przyjęciem małych gości. Wspólnie zaprezentowaliśmy uroczy układ taneczny inspirowany układem słonecznym, co było dla wszystkich niezwykle zabawnym doświadczeniem. Następnie przenieśliśmy się w głąb historii, opowiadając o szkole Mikołaja Kopernika oraz odkrywając fascynujący świat kosmosu poprzez kodowanie, prace plastyczne i inne zajęcia tematyczne.

Po intensywnym poranku dzieci miały okazję połączyć naukę z zabawą, eksplorując interaktywną podłogę oraz korzystając z różnorodnych gier i zabaw. Na zakończenie, przedszkolaki miały możliwość zwiedzenia naszej szkoły, zapoznając się z różnymi gabinetami i przestrzeniami naukowymi.

Dziękujemy dzieciom oraz wspaniałym wychowawcom z Przedszkola Bratek za wspaniałe wspólne chwile, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. To dla nas ogromna radość i zaszczyt, że mogliśmy podzielić się z nimi naszą szkolną atmosferą i pasją do nauki.

Serdecznie zapraszamy do kolejnych spotkań i wspólnych przygód!

   wych.klasy 3c

Bożena Foreńska