Wizyta 6-latków

Przyjęliśmy dzisiaj w naszej szkole wyjątkowych gości – przedszkolaków grupy III z Niepublicznego Przedszkola Bratek! Razem spędziliśmy niezwykłe chwile na zajęciach szkolnych, gdzie poznawaliśmy fascynującą ukraińską bajkę “O chatce i jej mieszkańcach”. Nasze spotkanie miało na celu rozwijanie umiejętności słuchania, zrozumienia oraz dzielenia się reakcjami i osobistymi doświadczeniami, zwłaszcza w kontekście innej kultury.

Nie zabrakło również zabawy i nauki – razem porządkowaliśmy przedmioty według ich rozmiarów, co było nie tylko świetną zabawą, ale także doskonałym sposobem na rozwijanie umiejętności percepcji. Na zakończenie naszej wizyty, przedszkolacy mieli okazję zwiedzić naszą szkołę, a nasi utalentowani uczniowie z trzecich klas podzielili się swoimi umiejętnościami i opowiedzieli o życiu w naszej szkolnej społeczności.

Dziękujemy za wspaniałe doświadczenie i zapraszamy ponownie!

Klasa 3c i wychowawca Bożena Foreńska