Integracyjne gry i zabawy sportowe

Dzisiejszy dzień był pełen radości i aktywności na naszych zajęciach sportowych! Gościliśmy wspaniałe Przedszkolaki z Grupy II Niepublicznego Przedszkola Bratek, którzy wraz z klasami 1c i 3c wzięli udział w wielu zabawach sportowych. Nasza klasa 3c nie tylko wykazała się sportowymi umiejętnościami, ale także okazała opiekę nad młodszymi kolegami i koleżankami, dbając o to, aby wszyscy wykonywali zadania z uśmiechem na twarzy.

Dzięki każdemu poprawnie wykonanemu zadaniu wręczaliśmy pieczątki, a na koniec uhonorowaliśmy wszystkich znaczkami “Świetny Sportowiec”! To wspaniałe widzieć, jak uczniowie z różnych klas mogą wspólnie bawić się i współzawodniczyć. Takie aktywności nie tylko integrują społeczność szkolną oraz przedszkolną, ale także promują zdrowy tryb życia i współpracę między uczniami różnych grup wiekowych.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie! To był niezapomniany dzień pełen sportowej pasji i wspólnych zabaw!