Dyrekcja i nauczyciele

Dyrekcja

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 21

mgr Katarzyna Rachfał

 

 

 

 

 

 

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 21

 mgr Anna Romanowska

 

 

 

IMG_5083-p

 

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 21

 mgr Magdalena Jakubowska

 
 
 
 

 Nauczyciele

  • Anna Góralczyk – edukacja wczesnoszkolna
  • Anna Piotrowska – edukacja wczesnoszkolna
  • Małgorzata Wiśniewska – edukacja wczesnoszkolna
  • Anna Czerwińska – edukacja wczesnoszkolna
  • Monika Dwojakowska –  edukacja wczesnoszkolna
  • Wanda Katarzyna Pytlarczyk –   edukacja wczesnoszkolna
  • Wioletta Firlej – edukacja wczesnoszkolna
  • Edyta Migdalska –  edukacja wczesnoszkolna
  • Bożena Foreńska – edukacja wczesnoszkolna
  • Joanna Fedyna –  edukacja wczesnoszkolna
  • Marta Mierzwa-Gałkowska- język polski
  • Krystyna Wiśniewska – język polski
  • Beata Witkowska – język polski
  • Barbara Warmińska – język polski
  • Anna Romanowska – język polski
  • Anna Jabłońska – język polski
  • Joanna Banasik- język angielski
  • Małgorzata Dejewska – język angielski
  • Marta Czerepińska – język angielski
  • Marta Lazur – język angielski
  • Alicja Kaszuba – język angielski
  • Joanna Mitura – język angielski
  • Elżbieta Szemioto-Jasińska – język angielski
  • Karolina Woźniakowska – język angielski
  • Justyna Polakowska-Zoła – język niemiecki, biblioteka
  • Lena Babecka- język niemiecki
  • Alicja Przyborowska- język niemiecki
  • Dorota Kujawa-Weinke -język polski, biblioteka
  • Edyta Firlej – matematyka, WDŻ
  • Jolanta Bombała- matematyka, fizyka
  • Magdalena Kulesza – matematyka,chemia
  • Aleksandra Maleńczyk- matematyka
  • Agnieszka Leśniewska – matematyka
  • Monika Milan – historia, język polski
  • Marta Marchlewska – historia
  • Izabela Romanowska- geografia, fizyka
  • Julita Szwarc- chemia
  • Magda Banach- chemia
  • Agnieszka Kuzko  – przyroda, biologia
  • Joanna Belewicz – przyroda,chemia, biologia
  • Anna Krakowska – technika,zajęcia komputerowe
  • Katarzyna Borkowska-Tomasik – zajęcia komputerowe, informatyka
  • Joanna Kanikuła- informatyka
  • Dorota Gusowska – plastyka
  • Ewa Ocieczek – muzyka, plastyka
  • Anna Mulańska – religia
  • Agnieszka Juźwik Banaszewska – religia
  • Ewa Fedorczyk – religia
  • Aleksandra Fafińska – wychowanie do życia w rodzinie, biologia
  • Elżbieta Bartnicka – wychowanie fizyczne, informatyka
  • Agata Zielińska – wychowanie fizyczne, zajęcia komputerowe, informatyka
  • Ewa Konarzewska – wychowanie fizyczne
  • Dorota Matus- wychowanie fizyczne
  • Wioleta Janaczek – wychowanie fizyczne
  • Tomasz Janaczek – wychowanie fizyczne
  • Tomasz Komorowski- wychowanie fizyczne
  • Michał Lecheta- wychowanie fizyczne
  • Anna Falkenberg-Wełpa –wychowanie fizyczne,  gimnastyka korekcyjna
  • Wojciech Samulewski-wychowanie fizyczne
  • Remigiusz Żarkowski – wychowanie fizyczne
  • Alicja Kowalczyk – pedagog szkolny
  • Alicja Marchlewicz –  pedagog szkolny
  • Anetta Hajducka – psycholog szkolny
  • Izabela Piórkowska- psycholog szkolny
  • Anna Orszewska – logopeda szkolny
  • Hanna Blendowska – kierownik świetlicy
  • Anna Kantowska – nauczyciel świetlicy
  • Izabela Stryjniak – nauczyciel świetlicy
  • Ewa Ostrowska – nauczyciel świetlicy
  • Katarzyna Urbaniak – nauczyciel świetlicy
  • Magdalena Bonk – nauczyciel świetlicy
  • Agnieszka Turulska – nauczyciel świetlicy
  • Anna Najmeg Sokołowska – nauczyciel świetlicy
  • Mirosława Stępkowska – nauczyciel świetlicy popołudniowej
  • Małgorzata Dombrowska – nauczyciel świetlicy popołudniowej